Rruga Antipatrea, pranë Gjykates Berat

Twin Room

Your Reservation
Check In
Night
Check Out
Rooms
Room 1
Adults
Children

Twin Room

Start From$35.00 / Night
Bed2 Single Bed
Max People2
ViewCity
Room Size28 sqm.
WifiYes
Breakfast IncludedYes
Room ServiceYes

Our comfortable twin room, equipped with two single beds, is the perfect place to relax after daily activities. Comfortable and pleasant twinrooms are enhanced with free amenities such as Wi-Fi connection, LCD television with international channels, a fridge holding refreshing beverages, a writing desk and air-condition. The twin room has a private bathroom with all the necessary services. Room service is available, if required.

—————–

Dhoma dyshe, e pajisur me dy krevatë teke, është vendi perfekt perfekt për tu shlodhur pas aktiviteteve të ditës. Të rehatshme dhe të kënaqshme, dhomat dyshe janë të pajisura me lehtësira të nevojshme si: interenet falas, ekran të sheshtë dhe rrjet satelitor me shumë kanale, një frigorifer me pije freskuese, një tavolinë pune dhe ajër të kondicionuar, së bashku me shërbimin në dhomë, nëse kërkohet. Dhoma dyshe ka një banjo private, me të gjithë shërbimet e nevojshme.