Rruga Antipatrea, pranë Gjykates Berat

Triple Room

Your Reservation
Check In
Night
Check Out
Rooms
Room 1
Adults
Children

Triple Room

Start From$40.00 / Night
Bed1 King Bed and 1 Single Bed
Max People3
ViewCity
WifiYes
Breakfast IncludedNo
Room ServiceYes

Our comfortable triple room, equipped with one king size bed and one single bed, is the perfect place to relax after daily activities. Comfortable and pleasant triple rooms are enhanced with free amenities such as Wi-Fi connection, LCD television with international channels, a fridge holding refreshing beverages, a writing desk and air-condition. The triple room has a private bathroom with all the necessary services. Room service is available, if required.

—————–

Dhoma treshe, e pajisur me një krevat të gjerë dopio dhe një krevat tek, është vendi perfekt perfekt për tu shlodhur pas aktiviteteve të ditës. Të rehatshme dhe të kënaqshme, dhomat treshe janë të pajisura me lehtësira të nevojshme si: interenet falas, ekran të sheshtë dhe rrjet satelitor me shumë kanale, një frigorifer me pije freskuese, një tavolinë pune dhe ajër të kondicionuar, së bashku me shërbimin në dhomë, nëse kërkohet. Dhoma treshe ka një banjo private, me të gjithë shërbimet e nevojshme.