Rruga Antipatrea, pranë Gjykates Berat

Single Room

Your Reservation
Check In
Night
Check Out
Rooms
Room 1
Adults
Children

Single Room

Start From$25.00 / Night
Bed2 Double Beds
Max People1
ViewCity
Room Size20 sqm.
WifiYes
Breakfast IncludedYes
Room ServiceYes

Our single rooms provide a comfortable space to relax, work and sleep, making the hotel the perfect place for your visit to Berat. The rooms have a private bathroom (shower and toilet) and includes morning continental buffet breakfast. These comfortable and pleasant rooms are enhanced with free amenities such as Wi-Fi connection, LCD television with international channels, a fridge holding refreshing beverages, a writing desk and air-condition. Room service is available, if required. The 18 m² room offers a splendid view of the Tomorri mountain.

——————

Dhoma teke ofron një hapësirë të rehatshme për tu shlodhur, për të punuar dhe për të fjetur, duke e bërë hotelin tonë vendin perfekt të qëndrimit në Berat. Dhomat teke kanë një banjë private dhe përfshijnë një mëngjes të shijshëm buffet. Të rehatshme dhe e kënaqshme, dhomat matrimoniale janë të pajisura me lehtësira të nevojshme si: interenet falas, ekran të sheshtë dhe rrjet satelitor me shumë kanale, një frigorifer me pije freskuese, një tavolinë pune dhe ajër të kondicionuar, së bashku me shërbimin në dhomë, nëse kërkohet. E madhe 18 m², dhoma teke ofron pamje të mrekullueshme nga mali i Tomorrit.