Rruga Antipatrea, pranë Gjykates Berat

Double Room

Your Reservation
Check In
Night
Check Out
Rooms
Room 1
Adults
Children

Double Room

Start From$30.00 / Night
Bed1 King Bed
Max People2
ViewCity
Room Size30 sqm.
WifiYes
Breakfast IncludedYes
Room ServiceYes

Our comfortable double room, equipped with a king size bed, is the perfect place to relax after daily activities. Comfortable and pleasant double rooms are enhanced with free amenities such as Wi-Fi connection, LCD television with international channels, a fridge holding refreshing beverages, a writing desk and air-condition. The double room has a private bathroom with all the necessary services. Room service is available, if required. The 28 m² room offers a splendid view of the Tomorri mountain.

—————–

Dhoma matrimoniale, e pajisur me një krevat të gjerë dopio, është vendi perfekt perfekt për tu shlodhur pas aktiviteteve të ditës. E rehatshme dhe e kënaqshme, dhomat matrimoniale janë të pajisura me lehtësira të nevojshme si: interenet falas, ekran të sheshtë dhe rrjet satelitor me shumë kanale, një frigorifer me pije freskuese, një tavolinë pune dhe ajër të kondicionuar, së bashku me shërbimin në dhomë, nëse kërkohet. Dhoma matrimoniale ka një banjo private, me të gjithë shërbimet e nevojshme. E madhe 28 m², dhoma matrimoniale ofron pamje të mrekullueshme nga mali i Tomorrit.