Rruga Antipatrea, pranë Gjykates Berat

About Us

FInd a perfect hospitality

Pershkrimi

HOTEL “GEGA” i ndodhur ne zemer te Qytetit Muzeal te Beratit ofron  per vizitoret e qytetit dhe klientet e tij maksimumin e komoditetit qe  nevoitet.

Hotel Gega  vendi ku nderthuren ne nje harmoni te plote dhe me shume stil  tradicionalja me modernen ne arkitekture dhe kompozim e kompletim ambientesh shlodhese  si Holli i hotelit ,dhomat e gjumit, bar-restoranti  i jep mundesine  klienteve  te pushojne ne menyre shume te kuluruar.

Hoteli dhe Bar Restoranti ne te cilin sherbejne personel dhe kameriere te cilet komunikojne ne gjuhe te huaj ka vemendjen e posacme te administratorit i cili kujdeset per te krijuar gjithe lehtesite e mundshme per klientet duke siguruar per ta ,parking free , sherbim te plote interneti  WIFI , televizion program non stop, muzike  ne sfond sipas deshires se klientit,si dhe sherbim te shpejte dhe shume cilesor ne te gjitha ambientet.

Dhomat

Dhoma matrimoniale eshte e pajisur me nje televizor me ekran te sheshte dhe me nje satelite ku perfshihen shume kanale , gjithashtu ajo mundeson ajer te kondicionuar dhe sistem ngrohje.Ne te gjenden frigorifer se bashku me sherbimin ne dhome nese eshte i kerkuar.Kjo dhome ka nje krevat te gjere dopio dhe nje banje private me te gjitha sherbimet e nevojshem.Dhoma matrimoniale ofron Wi-Fi falas dhe pamje nga mali i Tomorrit.Siperfaqja e saj eshte 28 m².

Restoranti

Restorant Gega gjendet ne rrugen kryesore te qytetit te Beratit “Antipatrea”. Ai gjendet 500 m larg qendres se qytetit.Restoranti ofron nje ambient te qete dhe te kendshem.Menuja e pasur tradicionale dhe kuzhina fine europiane ofron gjithe llojshmerine e ushqimeve shume te shijshme. per te cilat kujdesen dy kuzhinieret tane, shqiptar dhe italian.Kryesisht jemi te bazuar te kuzhina italiane e cila vjen me nje varietet gatimesh te pergatitura me mjeshteri nga Chief-i Italian ne nje karriere te gjate ne profesionin e tij.Sherbim i shpejte dhe shume cilesor nga i gjithe stafi.Restorant Gega konkuron me dinjitet ne qytet jo vetem me cilesi ushqimi, komoditet, por edhe me cmime te arsyeshme.
KENAQESIA JUAJ , SPECIALITETI YNE.

Disa prej gatimeve te pergatitura ne menyre artizanale nga Chief-i yne jane :

Gatime tradicionale te Beratit

Tagliatelle Gega

Ravioli alla Caruso

Pizza Speciale

Mikepritja ne Hotel Gega

HOTEL “GEGA” i ndodhur ne zemer te Qytetit Muzeal te Beratit ofron per vizitoret e qytetit dhe klientet e tij maksimumin e komoditetit qe nevoitet.
Hotel Gega vendi ku nderthuren ne nje harmoni te plote dhe me shume stil tradicionalja me modernen ne arkitekture dhe kompozim e kompletim ambientesh shlodhese si Holli i hotelit ,dhomat e gjumit ,bar-restoranti i jep mundesine klienteve te pushojne ne menyre shume te kuluruar.